İade Şartları

Eksik veya hasarlı ürün/hizmet gönderimi gibi durumlarda, sipariş ettiğiniz ürün veya hizmetleri iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Eğer sipariş ettiğiniz ürün veya hizmet size hatalı ya da hasarlı olarak ulaşmış ise ürünün iadesi kaydıyla ve iadeyi takiben, ürününüz yenisi ile değiştirilir ya da kredi kartınıza para iadesi yapılır. Hizmet alımında ilk 1 saat içindeki iptallerde iade yoluna gidilmektedir. Hizmet tamamlandığında çalışana hakediş doğar ve Şirket ödemesini tam yapmak durumundadır. Eksik süre çalışma bildiriminde kısmi ödeme iadesi yapılmaktadır.

Eksiksiz olarak teslim aldığınız ürünlerin/hizmetlerin iadesi veya değişikliği ile ilgili talepleriniz 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecek olup ürünün tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 3 gün içerisinde ürün / hizmete zarar gelmemişve kullanılmamış olması kaydıyla, değişiklik veya iade yapabilirsiniz.

İşleminizin hatasız ve süratle gerçekleşmesi için talebinizin detayını, yasal süresi içerisinde sitemizdeki destek@hissenibul.com mail ile bildirebilirsiniz.

hissenibul.com güvenli ödeme sistemi İYZCO ile çalışmaktadır. Kredi Kartı, Debit ya da Sanal Kart ile alışveriş yapabilmektesiniz.